(0216) 302 95 08

Suadiye Mah, Kazım Özalp Sok, Ethem Bey Apt., No: 28/5, Kadıköy/İstanbul

 

Hizmetlerimiz

Keyifle Yaşam Ekibi Neler Yapar? Kimler?
Hamilelik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrolü

Gebelikte hem kendi sağlığınız hem de bebeğinizin sağlıklı gelişimi için yaşam biçiminize olması gerekenden daha fazla özen göstermelisiniz.

Gut Hastalığı ve Diyet Tedavisi

Gut hastalığı ile birlikte sık görülen diyabet, hipertansiyon ve kardiyovasküler hastalıkları önlemek ayrıca oluşumunu geciktirmek için planlı bir diyet önemlidir.

Okul Öncesi Dönemde Beslenme

Sağlıklı beslenme alışkanlığının geliştirilmesi açısından okul öncesi dönem iyi değerlendirilmelidir.

Hipertansiyon ve Beslenme

Kan basıncının yükselmesi sonucu yüksek tansiyon yani hipertansiyon oluşur. Hipertansiyon, kan basıncının normal kabul edilen değerlerin üzerinde (140/90 mmHg ve üzerinde) olmasıdır.

Emziklilik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrolü

Hamilelik de olduğu kadar emzirme döneminde de beslenme çok önemlidir. Hem kilolarınızdan arınmak, hem de sütünüzün kalitesini artırmak için dengeli bir beslenme şekli oluşturulmalıdır.

Adolesan Beslenmesi

Adölesanların; kahvaltıyı atlama, aşırı fast food ve abur cubur tüketme gibi alışkanlıkları, sağlıksız beslenmelerini daha da fazla tetikler. Bu nedenle genç bireylerin beslenmesinde aileler dikkatli olmalıdır.

Polikistik Over ve Beslenme

Polikistik over sendromun ilerleyen zamanlarında diyabet, hipertansiyon, kalp problemleri gibi kronik hatalıklarla ilişkili olabildiğinden teşhis ve tedavisi oldukça önemlidir.

Kilo Almak İçin Diyet Tedavisi

Yeme Davranış Bozukluklarında Beslenme Tedavisi

Yeme davranış bozukluğu sergileyen bireylerde tedavi biraz daha zordur. Bu nedenle bireyler kendi başlarına hareket etmek yerine uzmanlar ve aile desteğiyle tedavi edilmeli.<br />

Okul Çağı Beslenmesi

Okul çağı döneminde, çocuklar zihinsel ve bedensel gelişimlerini sürdürürler. Bu yüzden, hem büyüme gelişmelerini sağlamak hem de okul başarısını artırmak için beslenme oldukça önemlidir.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal danışmanlık, çalışanların ve yöneticilerin iş hayatlarında verimliliğini artırmak, ayrıca sağlıklı bir yaşam sürmeleri için verilen beslenme eğitim hizmetidir.

Diyabet ve Diyet Tedavisi

Gün geçtikçe bireylerin kötü yaşam tarzları, halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen diyabet sıklığını artırmaktadır. Diyabet sadece şekerli beslenen bireylerde görülmez.

Obezite ve Kilo Kontrolü

Bireylerin hayatlarındaki olumsuz davranışları kendi istekleriyle bırakıp, olumlu davranışlar kazanması sağlanmalıdır. Bu süreçte birey hem uzmanı hem de ailesinden yardım almalıdır.

Sporcu Beslenmesi